Iza Łęcka Iza Łęcka 16.02.2021 12:08
Nintendo Switch
1372V

Nintendo Switch ze „znaczącymi zapowiedziami”. Nintendo szykuje 2 ekskluzywne gry

Japończycy rozpoczęli tegoroczną ofensywę ekskluzywnych gier, jednak Mario 3D World + Bowser's Fury może okazać się dopiero początkiem przyjemności. Nintendo przygotowuje się do ogłoszenia przynajmniej dwóch ekskluzywnych produkcji.

Mario 3D World + Bowser's Fury okazał się dużym sukcesem, jednak coraz więcej mówi się o kolejnych atrakcjach dla sympatyków Big N. W następnych miesiącach zadebiutują Bravely Default 2, Monster Hunter Rise oraz New Pokemon Snap, tymczasem według najświeższych plotek Japończycy przymierzają się do kolejnych obwieszczeń.

Ostatnio prezes Nintendo odniósł się do zapowiedzi na 2021 rok, natomiast do najbliższych działań potentata rynku nawiązali LeakyPandy – grupa informatorów związanych z Nintendo. Zgodnie z ich ostatnim wpisem korporacja szykuje się do „znaczących” prezentacji, które odbędą się w ciągu najbliższych czterech tygodni. 

LeakyPandy nie podaje szczegółów, jednak w tym czasie nie możemy oczekiwać przedstawienia nowego sprzętu – Japończycy wciąż wydają nowe wersje Nintendo Switcha (w zeszłym tygodniu trafiła na rynek edycja z Mario, a nadciąga również propozycja dla fanów Monster Huntera).

Informatorzy wspominają jedynie, że nie są to wszystkie zapowiedzi przygotowane przez Nintendo na następne miesiące, a jedynie te najbliższe, których możemy spodziewać się wkrótce. Dopóki jednak nie doczekamy się oficjalnych ogłoszeń, powinniśmy traktować przytoczone nowiny nieco z przymrużeniem oka - mimo iż grupa wielokrotnie udowodniła, że posiada dostęp do zakulisowych informacji, które okazały się w późniejszym czasie prawdą.

Źródło: https://wccftech.com/significant-nintendo-switch-announcements-inbound-leaker/

Tagi: Nintendo nintendo switch switch