Mission: Impossible 7 i 8 nie będą kręcone po sobie. Tom Cruise rozpoczyna promocję Top Gun: Maverick

Filmy i seriale
898V
Mission: Impossible 7 i 8 nie będą kręcone po sobie. Tom Cruise rozpoczyna promocję Top Gun: Maverick
Iza Łęcka | 16.02.2021, 09:37

Najbliższe miesiące zapowiadają się niezwykle intensywnie dla amerykańskiego gwiazdora, Toma Cruise’a. Wiele wskazuje na to, że tuż po zakończeniu nagrań do „Mission: Impossible 7” aktor weźmie udział w kampanii reklamującej sequel filmu „Top Gun” z 1986 roku.

Po bardzo pozytywnym przyjęciu ostatniej odsłony „Mission: Impossible” z 2018 roku, wytwórnia zapowiedziała dwie kolejne części nieprawdopodobnych przygód Ethana Hunta. Zgodnie z założeniami, dostosowując się do obecnie utrudnionej sytuacji epidemiologicznej, następne filmy z Cruisem w roli głównej miały być kręcone od razu po sobie. Okazuje się jednak, że Paramount Pictures będzie zmuszone do wprowadzenia kolejnych zmian.

Wszystko za sprawą zbliżającej się akcji marketingowej promującej najnowszy hit z udziałem aktora - zgodnie z planem 2 lipca 2021 roku na ekranach kin zadebiutuje „Top Gun: Maverick”, będący wielkim powrotem Pete’a "Mavericka" Mitchella, który już ponad 30 lat służy w amerykańskiej marynarce wojennej (zobaczcie ostatni zwiastun z Super Bowl). Jak donosi redakcja Deadline, Tom Cruise będzie obecnie zaangażowany w intensywną akcję reklamową powracającej marki, przez co prace nad 8 częścią „Mission: Impossible” nie zostaną jeszcze rozpoczęte - kolidowałoby to z terminarzem gwiazdora. Najpewniej dopiero po promocji Amerykanin powróci na plan uznanej serii.

W ostatnim wpisie na Instagramie reżyser Christopher McQuarrie potwierdził, że ekipa zakończyła prace na Bliskim Wschodzie i powraca do Londynu, by „dokonać ostatnich szlifów”. Premiera „Mission: Impossible 7” została przewidziana na 19 listopada 2021 roku, natomiast następny obraz zadebiutuje pod koniec 2022 roku - o ile twórcy nie doświadczą po raz kolejny opóźnień.

Źródło: https://www.ign.com/articles/mission-impossible-7-and-8-will-no-longer-be-shot-back-to-back?sf138416592=1

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper