Mission: Impossible 7 i 8 - poznaliśmy daty premier kolejnych odsłon serii

Filmy i seriale
1307V
Mission: Impossible 7 i 8 - poznaliśmy daty premier kolejnych odsłon serii
Roger Żochowski | 02.02.2019, 16:40

Mission: Impossible – Fallout okazało się ogromnym sukcesem finansowym a co najważniejsze, film docenili go krytycy uznając za jedną z najlepszych produkcji akcji minionego roku. Właśnie ogłoszono daty premier... dwóch kolejnych części.

Średnia ocen Mission: Impossible – Fallout to 85% zaś sama produkcja bardzo szybko zarobiła ponad 330 milionów zielonych. Tom Cruise nie marnuje czasu o czym wspomniał reżyser poprzednich filmów w serii Richard McQuarrie, który nazwał pomysły słynnego aktora "kosmicznie po*ranymi".

Mission: Impossible – Fallout  zbiera świetne noty

Zresztą w stwierdzeniu tym jest drugie dno, bowiem plotki mówią o tym, że kolejna odsłona przeniesie się na jakiś czas w kosmos a skala nieprawdopodobnych sekwencji akcji ponownie podniesie poprzeczkę. Nie zaprzeczają temu również sami twórcy filmu, którzy nie wykluczają, że bohater filmu opuści ziemię. W końcu tutaj złamał już chyba wszystkie prawa fizyki. 

Dziś potwierdzono kiedy możemy oczekiwać kolejnych odsłon w kinach - Mission: Impossible 7 zadebiutuje na dużym ekranie dokładnie 23 lipca 2021 roku, z kolei Mission: Impossible 8 obejrzymy 5 sierpnia 2022. Oczywiście motorem napędowym obu obrazów będzie Tom Cruise wcielający się w Ethana Hunta.

Źródło: własne

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper