Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2021 13:16
PlayStation 5 konsola Sony PS5
8661V

PS5 wróciło do sprzedaży! Konsolę można zakupić w różnych zestawach

Gracze wyczekujący szansy na zakup najnowszej generacji Sony mają szansę na udane łowy. Nowe oferty zawitały w bazie Allegro – tym razem można wybrać zarówno wersję bez napędu, jak i z kompletem gier. Sprawdźcie szczegóły.

Problemy z dostępnością PlayStation 5 są dalej odczuwalne przez wielu graczy. Największe dostawy są skupywane przez nieuczciwych handlarzy, którzy czują się pokrzywdzeni złą prasą, natomiast sieci sklepów próbują sobie poradzić z dużym zainteresowaniem i udostępniają przeróżne zestawy z grami czy akcesoriami - niestety, część ofert uwzględnia tylko sprzęt z ekspozycji.

PlayStation 5 w różnych zestawach

Najciekawszą wersją pozostaje opcja z trzema grami oraz PlayStation 5 z napędem – znajdziecie w tym wypadku trzy mocne tytuły przygotowane na zlecenie Sony. Na liście znalazła się nawet jedna z najlepszych premierowych pozycji oferowanych przez japońską korporację... Choć poziom trudności może niektórych odrzucić od pozycji Bluepoint Games.

Mimo wszystko dzisiaj można było nabyć na Allegro ponad 1000 sztuk PlayStation 5, więc wielu zainteresowanych na pewno zgarnęło sprzęt. Będzie to na pewno dobra opcja dla graczy, którzy nie zamierzali przepłacać u handlarzy oferujących standardowe zestawy (bez gier) za 3-4 tysiące.

Źródło: Twitter: Gruszka

Tagi: konsola playstation playstation 5 ps5 Sony