Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2021 21:14
Player.pl Listy Do M. 4
2498V

Player.pl bez darmowych treści. Widzowie skorzystają z różnych pakietów – najtańszy z reklamami

Player.pl nie zaproponuje widzom bezpłatnych treści. Teraz klienci będą musieli zapłacić nawet za wcześniej oferowane darmowe produkcje, a dodatkowo w najtańszej opcji zainteresowani będą oglądać reklamy. Poznajcie szczegóły planów subskrypcji.

Player.pl dotychczas oferował widzom wiele treści za darmo, ale wszystko zmieni się już jutro. Od wtorku platforma zaproponuje klientom dostęp wyłącznie przez jedną z trzech opcji subskrypcji – firma chce w ten sposób uprościć model dystrybucji i zapewnić jak najlepsze wrażenia:

„Podobnie jak wiele światowych serwisów premium, zdecydowaliśmy się przejść na model biznesowy oparty całkowicie na subskrypcji. Rezygnujemy z podziału na AVOD i SVOD, gdyż chcemy uprościć model korzystania z platformy, a jednocześnie zapewnić widzom korzystającym z naszych usług jak najlepsze wrażenia. Od 16 lutego dostęp do większej liczby produkcji na Playerze - w tym tytułów Player Original, discovery+ Originals oraz prapremier - stanie się możliwy dla szerszej grupy odbiorców, a podział usług na pakiety będzie prostszy i bardziej przejrzysty” - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl biuro prasowe TVN Grupy Discovery

Decyzja jest zaskakująca, ponieważ Player.pl nie będzie zawierał już bezpłatnego pakietu, a dodatkowo w najtańszym pojawią się reklamy. Tak prezentują się szczegóły trzech opcji dla klientów:

  • Player – to opcja wcześniej znana jako „Start VOD”. W tym wypadku użytkownicy dostaną dostęp do niemal całej biblioteki serwisu (bez Canal+, HBO i TVOD). Zawiera wszystkie produkcje TVN Grupa Discovery, wybrane formaty partnerskich grup medialnych (np. Viacom), prapremiery, produkcje Player Original oraz kolekcję Discovery+, w tym Discovery+ Originals. Cena: 15 zł na 30 dni (w promocji 7,5 zł przez pierwsze 30 dni).
  • Player z reklamami – oferta jest identyczna jak „Player”, ale zawiera normalne reklamy. Cena: 4 zł za 30 dni.
  • Player + TV – oferta jak z „Player”, ale dodatkowo zainteresowani będą mogli streamować niemal 30 kanałów telewizyjnych. Cena: 30 zł na 30 dni.

Czy taka zmiana pozytywnie wpłynie na jakość biblioteki? Przekonamy się już wkrótce. Jak wiadomo to właśnie Player zadbał o premierę „Listy do M. 4” (przeczytajcie naszą recenzję), ale trudno powiedzieć, w jaki sposób oferta zostanie teraz rozbudowana.

Klienci Playera nadal będą mogli dopłacić do kanałów HBO, Canal+ oraz Eleven Sports.

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/player-pl-platny-model-od-16-lutego-opinie-pakiety-ceny

Tagi: player player.pl tvn