Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 14.02.2021 19:45
Skater XL Fermenter Plaza Map Drop
572V

Skater XL otrzyma nową lokację. Twórcy stawiają na kreację społeczności

Skater XL zadebiutowało w połowie zeszłego roku i pomimo dość chłodnego przyjęcia przez branżowe media, tytuł stał się hitem wśród miłośników gier o deskorolce. Teraz deweloperzy przygotowali kolejną mapkę społeczności tak, aby była w pełni gotowa na konsolach.

O tym, że premierowa wersja Skater XL jest biedna w zawartość jak mysz kościelna pisałem w swojej recenzji, do przeczytania której swoją drogą bardzo serdecznie Was zapraszam.

Po kilku miesiącach i wydanej pod koniec 2020 roku aktualizacji 1.1, tytuł Easy Day Studios jest już znacznie bardziej atrakcyjny dla przeciętnego miłośnika gier o deskorolkach, choć wciąż daleko grze do takiego Tony Hawka czy kultowego Skate'a.

W tym tygodniu na serwerach gry i w jej przeglądarce modów, wylądowała kolejna mapka społeczności przygotowana przez gracza podpisującego się pseudonimem FermenterGames. Stworzona przez niego arenka Fermenter Plaza oferuje sporo ciekawych miejsc do szlifowania swoich umiejętności. Warto też dodać, że trzy tygodnie wcześniej Easy Day Studios wrzuciło do obiegu równie ciekawą mapkę Magazynu autorstwa niejakiego Yaky'ego.

Co jak co ale widać, że deweloperzy naprawdę dbają o swoją społeczność.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=XDK-2cIGWMA

Tagi: darmowe DLC Easy Day Studios mody modyfikacje Skater XL społeczność