Street Fighter V. Capcom wydaje ostatni sezon DLC - firma szykuje się do Street Fighter VI?

News
878V
Street Fighter V. Capcom wydaje ostatni sezon DLC - firma szykuje się do Street Fighter VI?
Igor Chrzanowski | 14.02.2021, 15:18

Capcom szykuje się do premiery ostatniego sezonu Street Fightera V, który to obchodzi w tym swoje piąte urodziny i powoli powinien odejść na zasłużoną emeryturę, by ustąpić miejsca nowej, next-genowej odsłonie marki.

Capcom zapowiedział parę dni temu datę premiery piątego i zarazem ostatniego sezonu do obchodzącego w tym tygodniu swoje piąte urodziny Street Fighter V. Już 11 lutego na serwerach wylądowała pierwsza zawartość obiecana w ramach tegoż pakietu rozszerzeń, zaś ostanie nowości ujrzymy dopiero jesienią 2021 roku.

Capcom potwierdził tym samym, że wraz z zakończeniem sezonu numer 5, zakończy tworzenie nowej zawartości dla Street Fightera V i zacznie skupiać się na nowym projekcie - tym według plotek ma być szósta numeryczna odsłona cyklu, do której ręki już niestety nie przyłoży Yoshinori Ono.

Jeśli wydacie 103,99 złotego na nową przepustkę, otrzymacie w jej ramach 5 nowych postaci, którymi mają być:

  • Dan
  • Rose
  • Oro
  • Akira
  • Nieujawniona jeszcze niespodzianka

Dodatkowo otrzymamy dwie nowe lokacje, kilkadziesiąt kostiumów i dodatkowego zawodnika zwanego Eleven, czyli swego rodzaju zmiennokształtną postać dostosowującą się do losowej postaci z posiadanego rostera wojaków. Ostatnim bonusem będzie specjalny motyw dla PS4 lub tapeta dla Steam.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych