Baldur's Gate 3 otrzyma ogromną aktualizację! Twórcy zdradzą wiele szczegółów wraz z Geoffem Keighleyem

News
1385V
Baldur's Gate 3 otrzyma ogromną aktualizację! Twórcy zdradzą wiele szczegółów wraz z Geoffem Keighleyem
Mateusz Wróbel | 14.02.2021, 14:12

Już za trzy dni odbędzie się dyskusja nt. Baldur's Gate 3, podczas której zostanie ujawniona największa jak dotąd aktualizacja do najnowszej pozycji Larian Studios.

Baldur's Gate III jest dostępne od czwartego kwartału 2020 roku na Steamie w formie wczesnego dostępu. Miałem okazję zagrać w najnowszą grę od zespołu Larian Studios i byłem pod wrażeniem, jak trzecia odsłona kultowej marki, czerpiąca garściami z Divinity Original Sin, prezentuje się w Early Access.

Belgijscy twórcy postanowili umilić swoim fanom weekend zapowiadając, że już niebawem ujawnią wiele interesujących szczegółów nt. Baldur's Gate 3. Dyrektor kreatywny studia, Swen Vincke, wraz z Chrisem Perkinsem, Josephem Crawfordem (projektantami Dungeons and Dragons), Adamem Smithem (scenarzystą Baldur's Gate 3) oraz Geoffem Keighleyem (organizatorem wielu branżowych imprez) poprowadzą dyskusję w środę o godzinie 19:00.

Transmisję będziecie mogli obejrzeć na YouTubie lub Twitchu. Miejmy nadzieję, że zawartość, która zostanie ujawniona za trzy dni, nie ograniczy się jedynie do nowych przedmiotów - wolałbym usłyszeć coś więcej nt. potencjalnie nadchodzących mechanik i funkcjach.

Źródło: https://www.pcgamesn.com/baldurs-gate-3/update-livestream

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych