PS4 i PS5 z nowymi grami w przyszłym tygodniu. PS Store zostanie zaktualizowane o cztery tytuły

News
2374V
PS4 i PS5 z nowymi grami w przyszłym tygodniu. PS Store zostanie zaktualizowane o cztery tytuły
Kajetan Węsierski | 14.02.2021, 11:30

W PlayStation Store pojawiła się lista gier, które będą miały swoje premiery w nadchodzących dniach. I choć próżno mówić o zalewie tytułów, to być może każdy znajdzie coś dla siebie. 

Wczoraj przedstawiliśmy Wam nowe premiery, które pojawią się w najbliższych dniach na sprzętach Microsoftu. Gier było sporo, ale można było mówić głównie o indykach. Niestety wpływa na to okres w roku - dość powiedzieć, że w ubiegłym tygodniu w PlayStation Store zadebiutowały zaledwie dwa tytuły (jednym z nich było Little Nightmares II, więc wiele osób było usatysfakcjonowanych).

Teraz dostaliśmy zestawienie czterech tytułów, które pojawią się w sklepie PlayStation w nadchodzących dniach. Nie ma co się czarować - nie ma wśród nich głośnych i mocnych tytułów, ale bez wątpienia są takie, które mogą trafić do konkretnej niszy odbiorców.  Choć są to głównie indyki, to prezentują się całkiem interesująco. Zresztą - nie ma co przedłużać, sprawdźcie sami, co dla nas przygotowano. 

16 lutego: 

18 lutego:

19 lutego: 

Jest wśród powyższych czterech gier taka, która przyciąga Waszą uwagę i zachęca do zakupów? Jestem przekonany, że znajdzie się niemała grupa odbiorców Fallen Legion: Revenants, a i Speed Limit bez wątpienia uraduje fanów tego typu produkcji niezależnych. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, co najbardziej Was zaciekawiło! 

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/02/guide_new_ps5_ps4_games_this_week_15th_february_to_21st_february

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper