Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2021 19:28
GTA 5 Rockstar next-gen
3884V

GTA 5 z next-genową grafiką? RTX z 3090 ma zapewnić jakość oprawy porównywaną do GTA 6

Twórcy modyfikacji wciąż upiększają GTA 5, by stworzyć prawdziwe next-genowe wrażenia. W pewnym momencie problemem okazała się wydajność sprzętu, ale najnowsza karta graficzna firmy NVIDIA pozwoliła podnieść poziom oprawy. Tak podobno ma wyglądać GTA 6.

Od kilku dni furorę robi najnowszy zestaw modyfikacji do GTA 5, który zdaniem autorów ma prezentować next-genową oprawę i przybliżyć tytuł do jakości dostępnej w nadchodzącym wielkimi krokami GTA 6.

Rockstar wciąż nie zapowiedziało Grand Theft Auto 6 i w zasadzie nie możemy mieć pewności, jak pozycja będzie wyglądać, ale autorzy modyfikacji są pewni, że zbliżają się już do oprawy, którą zaprezentuje wyczekiwana produkcja. 

Poniżej możecie sprawdzić pokazówkę, która wygląda naprawdę dobrze. Warto tutaj zwrócić uwagę na dopracowane odbicia w czasie rzeczywistym czy też szczegóły bohatera. Nieźle prezentuje się także jazda samochodem, ale mam wrażenie, że akurat w tym miejscu nie możemy mówić o nowej jakości.

Sytuacja jest o tyle interesująca, że w Sieci znajdziecie wiele opinii, że właśnie tak ma wyglądać najnowsze Grand Theft Auto. 

Czego oczekujecie od GTA 6? Sprawdźcie komentarz Kajetana i zapoznajcie się ze zbiorem plotek dotyczących gry, które przygotował Mateusz.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Games Rockstar North