GTA 5 z next-genową grafiką? RTX z 3090 ma zapewnić jakość oprawy porównywaną do GTA 6

Gry
4279V
GTA 5 z next-genową grafiką? RTX z 3090 ma zapewnić jakość oprawy porównywaną do GTA 6
Wojciech Gruszczyk | 12.02.2021, 19:28

Twórcy modyfikacji wciąż upiększają GTA 5, by stworzyć prawdziwe next-genowe wrażenia. W pewnym momencie problemem okazała się wydajność sprzętu, ale najnowsza karta graficzna firmy NVIDIA pozwoliła podnieść poziom oprawy. Tak podobno ma wyglądać GTA 6.

Od kilku dni furorę robi najnowszy zestaw modyfikacji do GTA 5, który zdaniem autorów ma prezentować next-genową oprawę i przybliżyć tytuł do jakości dostępnej w nadchodzącym wielkimi krokami GTA 6.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rockstar wciąż nie zapowiedziało Grand Theft Auto 6 i w zasadzie nie możemy mieć pewności, jak pozycja będzie wyglądać, ale autorzy modyfikacji są pewni, że zbliżają się już do oprawy, którą zaprezentuje wyczekiwana produkcja. 

Poniżej możecie sprawdzić pokazówkę, która wygląda naprawdę dobrze. Warto tutaj zwrócić uwagę na dopracowane odbicia w czasie rzeczywistym czy też szczegóły bohatera. Nieźle prezentuje się także jazda samochodem, ale mam wrażenie, że akurat w tym miejscu nie możemy mówić o nowej jakości.

Sytuacja jest o tyle interesująca, że w Sieci znajdziecie wiele opinii, że właśnie tak ma wyglądać najnowsze Grand Theft Auto. 

Czego oczekujecie od GTA 6? Sprawdźcie komentarz Kajetana i zapoznajcie się ze zbiorem plotek dotyczących gry, które przygotował Mateusz.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Grand Theft Auto V.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (49)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper