Liga Sprawiedliwości wygląda coraz lepiej. Zack Snyder pokazuje Supermana w czerni

Filmy i seriale
3284V
Liga Sprawiedliwości wygląda coraz lepiej. Zack Snyder pokazuje Supermana w czerni
Iza Łęcka | 12.02.2021, 11:13

Liga Sprawiedliwości zgodna z wizją Zacka Snydera jest bez wątpienia jedną z najbardziej oczekiwanych tegorocznych produkcji spod szyldu superbohaterskiego kina. Reżyser udostępnił krótką zajawkę, która nakręca zainteresowanie przed premierą zwiastuna.

Marzec zapowiada się obiecująco dla fanów herosów. 18 marca w HBO Max, a dla polskich widzów na HBO Go, zadebiutuje „Liga Sprawiedliwości” Snyder Cut, która jest nową wersją nieprzychylnie przyjętego obrazu z 2017 roku.Twórca skupił się na zupełnie nowym, mrocznym przedstawieniu wydarzeń, wprowadził szereg poprawek oraz rozszerzył fabułę widowiska, które zgodnie z zapowiedziami trwać będzie 4 godziny

Wiemy już, jak prezentować się będzie nowy Joker, w którego wcieli się Jared Leto, tymczasem na najnowszej zajawce udostępnionej przez twórcę zobaczymy Supermana w czerni. Po przedstawieniu wizerunku tych dwóch bohaterów możemy śmiało wywnioskować, że superbohaterska przygoda będzie świeżym spojrzeniem na uniwersum DC.

Do udostępnienia zwiastuna „Ligi Sprawiedliwości” pozostały zaledwie 3 dni, zatem to idealny czas na podkręcenie zainteresowania widzów.  Czekacie na nowe widowisko w reżyserii Snydera?

Źródło: Twitter: ZackSnyder

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper