Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.02.2021 17:32
Joker w Lidze sprawiedliwości będzie przerażał? Zack Snyder
4368V

Joker w Lidze Sprawiedliwości będzie przerażał? Zack Snyder pokazał swoją wizję na postać

Zack Snyder szykuje widzów na swoją wersję „Ligi Sprawiedliwości”. Reżyser właśnie przedstawił dwa zdjęcia, na których możemy zobaczyć zupełnie nową wersję Jokera. W postać wciela się ponownie Jared Leto.

Zack Snyder właśnie odpalił prawdziwą bombę. Reżyser od dawna zapowiadał, że chce przedstawić zupełnie inną wersję na Jokera w swojej „Lidze Sprawiedliwości” i właśnie otrzymaliśmy dwa zdjęcia, które w pełni prezentują postać.

W przeciwnika Batmana ponownie wciela się Jared Leto, ale jak łatwo możecie zobaczyć – Zack Snyder postanowił w zupełnie inny sposób przedstawić antagonistę z DC. Joker w jego wydaniu jest mroczny, nie posiada napisów na czole i wiele na to wskazuje, że ta wersja będzie bardziej stonowana.

„Liga Sprawiedliwości” powróci w zupełnie nowym wydaniu. Zack Snyder zdecydował się na bardzo długą historię, która pomimo wcześniejszych planów nie zostanie podzielona na odcinki, ale co ważne – film zobaczymy w Polsce na HBO GO.

Jak oceniacie taką wizję na Jokera? Musimy oczywiście sprawdzić, jak postać będzie wyglądać na ekranie, ale jedno jest pewne – reżyser postanowił w mocny sposób zmienić pierwotną wersję „Ligi Sprawiedliwości”.

Joker - Liga Sprawiedliwości - Zack Snyder - 1

Joker - Liga Sprawiedliwości - Zack Snyder - 2

Źródło: https://www.vanityfair.com/hollywood/2021/02/jared-leto-joker-justice-league-zack-snyder

Tagi: joker Liga Sprawiedliwości Zack Snyder