Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2021 21:15
Oddworld: Soulstorm - PS5 PS4 PC
1018V

Oddworld: Soulstorm przygotowuje graczy na premierę. Tytuł wiosną trafi na PS5, PS4 i PC

Abe otrzymał swoją minutę na Epic Games Store Spring Showcase. Deweloperzy przedstawili szerokiej publice kilka fragmentów z rozgrywki, które skupiają się na platformowych sekwencjach oraz pozwalają spojrzeć na ciekawy świat. Sympatycy serii powinni szykować się na premierę.

Oddworld: Soulstorm zmierza na PlayStation 5, PlayStation 4 oraz komputery osobiste, a produkcja zadebiutuje wiosną. Deweloperzy wciąż nie byli gotowi, by potwierdzić ostateczną datę premiery, ale pozwolili zainteresowanym spojrzeć na kilka fragmentów z rozgrywki.

Opublikowany materiał powinien zainteresować szczególnie największych fanów IP, ponieważ zwiastun pokazuje kilka platformowych fragmentów, podczas których główny bohater będzie musiał zwracać uwagę na zróżnicowane zagrożenia. Abe kontynuuje swoją wielką przygodę, której celem jest nie tylko uzyskanie wolności, ale również (a może przede wszystkim?) poznanie odpowiedzi na wiele trudnych pytań.

Można w zasadzie jedynie żałować, że materiał nie kończy się datą premiery, ponieważ już zdecydowanie za długo czekamy na nową przygodę Abe'a.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Oddworld Inhabitants Oddworld: Soulstorm