Magic Legends może zaciekawić fanów Diablo. Zwiastun zaprasza na otwartą betę

News
1312V
Magic Legends może zaciekawić fanów Diablo. Zwiastun zaprasza na otwartą betę
Wojciech Gruszczyk | 11.02.2021, 22:13

Najnowszy zwiastun Magic Legends potwierdza rozpoczęcie testów, podczas których każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić najnowszą grę Cryptic Studios. Twórcy pokazują gameplay, na którym nie brakuje efektownych ataków bohaterów.

Cryptic Studios ma wielkie plany dotyczące Magic Legends i deweloperzy mogą wykorzystać okazję, by w 2021 roku zainteresować swoją pozycją część graczy, którzy nie będą mogli w następnych miesiącach zagrać w między innymi Diablo 4. Twórcy stawiają na model biznesowy free-2-play, co powinno dodatkowo skłonić kolejne osoby, by przynajmniej na chwilę wskoczyć na serwery.

Można odnieść wrażenie, że twórcy Magic: Legends są pewni swego, ponieważ dość często pokazują produkcję, a dodatkowo ponownie zapraszają na otwarte testy. 23 marca gracze wskoczą na serwery, by przekonać się, czy wizja Cryptic Studios ma rację bytu i warto w przyszłości (premiera odbędzie się w 2021 roku) poświęcić grze więcej czasu.

Najnowszy zwiastun Magic Legends w przyzwoity sposób pokazuje pozycję – choć w tym wypadku sporo zależeć będzie od szczegółów modelu dystrybucji oraz samych mikrotransakcji, o których w pozycji F2P deweloperzy na pewno nie zapomną.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper