Film Borderlands kompletuje obsadę. Jack Black ubarwi Claptrapa

Filmy i seriale
690V
Film Borderlands kompletuje obsadę. Jack Black ubarwi Claptrapa
Wojciech Gruszczyk | 11.02.2021, 19:21

Jack Black to kolejna gwiazda filmowa, którą zobaczymy w „Borderlands”. Twórcy małymi krokami przybliżają widzom obsadę i już wkrótce aktorzy będą mogli trafić na plan, by nagrać pierwsze sceny do bardzo ciekawej produkcji.

W filmie „Borderlands” nie może zabraknąć Claptrapa, ale oczywiście w tym wypadku żaden z aktorów nie przebierze się za małą puszkę i nie będzie biegał obok innych bohaterów. Możemy jednak potwierdzić, że Jack Black dołączył do obsady i to właśnie jego głos usłyszymy podczas wszystkich momentów, gdy „puszka” będzie chciała pomóc rozwiązać problemy łowców skarbów z Pandory.

Jack Black będzie miał ponownie okazję pracować z Eli Rothem – aktor spotkał reżysera w „The House with a Clock in Its Walls”. W tym filmie wystąpiła także Cate Blanchett, która również została zaangażowana do ekranizacji świata Gearbox Software.

Tak casting skomentował reżyser:

„Jestem bardzo podekscytowany ponownym spotkaniem z Jackiem, tym razem w kabinie nagraniowej. Claptrap to najzabawniejsza postać w grze, a Jack jest idealny, by przenieść go na duży ekran”.

Jak widać obsada „Borderlands” rośnie w każdym tygodniu, więc już wkrótce powinniśmy poznać wszystkich aktorów, którzy sprawdzą swoje siły na Pandorze. Co sądzicie o tym castingu?

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/jack-black-joins-cate-blanchett-in-borderlands-movie

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper