Twórz nową wersję PPE! Fullstack PHP Developer poszukiwany

Redakcja
844V
Twórz nową wersję PPE! Fullstack PHP Developer poszukiwany
redakcja | 11.02.2021, 16:07

Chciałbyś zostać twórcą jednego z największych portali o grach w Polsce? Ta okazja szybko się nie powtórzy - poszukujemy programisty do zespołu pracującego m.in. nad nową wersją PPE.

Rozpoczynamy pracę nad nową wersją Twojego ulubionego portalu o grach. Chcemy, aby kolejna odsłona PPE była nowoczesna i bardziej przyjazna w użytkowaniu, co umożliwi społeczności portalu dalszy rozwój. W związku z tym chcemy wzmocnić nasz zespół IT.

Jeśli jesteś programistą PHP z minimum 2-letnim doświadczeniem, który poza backendem nie boi się liznąć również frontu, to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w tej rekrutacji. Jeżeli się dogadamy, będziesz członkiem 5-osobowego zespołu DEV pracującego nad nową wersją PPE.pl oraz rozwijającego portal sportowy Meczyki.pl. Oba te serwisy odwiedza ponad 5 milionów internautów miesięcznie!

Podstawowe warunki:

 • Praca 100% zdalna, na pełny etat
 • Luźne godziny pracy
 • Wynagrodzenie na poziomie 7-12 tys. PLN w przypadku rozliczenia B2B (możliwa też umowa o pracę)

Wymagania:

 • Minimum 2 lata doświadczenia
 • Bardzo dobra znajomość PHP 7
 • Dobra znajomość SQL (MySQL)
 • Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego z frameworków: Yii, Laravel, Zend, Symfony
 • Znajomość JavaScript
 • Znajomość HTML/CSS3
 • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT/SVN
 • Kreatywność i samodzielność
 • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
 • Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

Zainteresowany? Wyślij nam CV na rekrutacja(at)onlineventure.pl. Nie zapomnij dołączyć klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zgadzam się na przetwarzanie przez czas nieokreślony danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że administratorem danych jest Online Venture sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Malczewskiego 139 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. 

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper