Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2021 14:13
Harry Potter, Neo i Wonder Woman w maseczkach
1633V

Harry Potter, Neo i Wonder Woman w maseczkach. Wytwórnia zachęca do ochrony

Warner Media przygotowało nowy spot z bohaterami swoich produkcji, którzy w kluczowych scenach noszą maseczki ochronne. Wytwórnia zachęca widzów do zwiększania bezpieczeństwa.

Warner Media chce zachęcać do noszenia maseczek ochronnych zwiększających bezpieczeństwo. Firma przygotowała specjalny spot, na którym możemy zobaczyć bohaterów oraz antagonistów znanych produkcji, jednak wszyscy zainteresowani posiadają maski.

W zwiastunie Warner Heroes Mask Up widzimy między innymi Flasha, Neo, Wonder Woman, hobbitów czy też Jokera i wszyscy zainteresowani posiadają przykrycie twarzy, które ma za zadanie zwiększać bezpieczeństwo.

Jest to ciekawy ruch, który pokazuje, że korporacja chce aktywnie włączyć się w szerzenie odpowiednich wzorców, by widzowie nosili maseczki. Trudno powiedzieć czy taki materiał może przynieść oczekiwane rezultaty, ale jak widać Warner Media zdecydowało się nawet na taki ruch.

Warto dodać, że z powodu pandemii Warner Media postanowiło zmienić dystrybucję wszystkich tegorocznych filmów Warner Bros. – produkcje w dniu kinowej premiery będą również dostępne w HBO Max.

Źródło: YouTube.com

Tagi: harry potter Matrix warner media Wonder Woman