Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.02.2021 11:11
Tales from the Borderlands. Zachwalany tytuł wraca do sprzedaży po 2 latach
516V

Tales from the Borderlands. Zachwalany tytuł wraca do sprzedaży po 2 latach

Po dwóch latach od usunięcia z cyfrowej dystrybucji Tales from the Borderlands wreszcie wraca do sprzedaży.

Gearbox ogłosiło dzisiaj na oficjalnym blogu marki Borderlands, że do cyfrowej sprzedaży powróci epizodyczna przygoda Tales from the Borderlands. Gra wyparowała z dystrybucji w maju 2019 roku, po tym jak zbankrutował zespół Telltale Games.

Tales from the Borderlands w wydaniu kompletnym (z 5 epizodami w pakiecie) wejdzie z powrotem do sprzedaży na PS4, PS3, XOne, X360 i PC 17 lutego 2021 r. Jeśli chodzi o wydanie na komputery osobiste, to tutaj będziemy mieć do czynienia z nowością, bo oprócz Steam tytuł zostanie zaoferowany również na Epic Games Store.

5 epizodów Tales from the Borderlands było wydawanych od listopada 2014 do października 2015, a tytuły cieszyły się bardzo mocnymi ocenami w recenzjach (średnia ocen 8,5/10). W grze mamy do czynienia z tradycyjnym stylem gameplayu i narracji, typowym dla ekipy Telltale Games - tytuł koncentruje się na fabule i wyborach gracza w rozwijaniu narracji.

W przypadku rozpoczęcia zabawy na PS5 lub XSX, dostępna będzie opcja cross-save, czyli kontynuowania zabawy rozpoczętej jeszcze na PS4 lub XOne.

Tagi: Tales from the Borderlands Telltale Games