Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.11.2020 13:34
Paradise Lost
1542V

Paradise Lost na gameplayu. Tajemnice postapokaliptycznej Polski

Paradise Lost, które zmierza na PC, PS4 i XOne zaintrygowało nas pierwszymi zajawkami, które zostały ujawnione w tym roku. Pora teraz na prezentację gameplayu!

Paradise Lost przedstawiane jest jako najbardziej ambitny projekt w dorobku rodzimej firmy All in! Games. W grze zwiedzamy postapokaliptyczne tereny Polski, wcielając się w Szymona, 12-letniego chłopca. Dzieciak przemierza samotnie kraj, zrujnowany przez wojnę z Rzeszą Niemiecką. W pewnym momencie bohater znajduje stary, wojenny bunkier, w którym - jak się okazuje - Niemcy ukryli niesamowicie zaawansowaną technologię. Naszym zadaniem będzie odkrycie tajemnic tego dziwnego miejsca.

Twórcy w następujący sposób opisują  "ostatnią opowieść na Ziemi":


II wojna światowa nigdy się nie skończyła. Po 20 latach walk naziści przeprowadzili atak nuklearny w Europie. W następstwie ataku zniszczone i skażone promieniowaniem serce Europy pozostaje odcięte od świata i otoczone tajemnicą.
Jesteś 12-latkiem, który przemierzając samotnie postnuklearne polskie pustkowia w poszukiwaniu nadziei trafia na ogromny, opuszczony nazistowski bunkier.
Udaj się w głąb bunkra, gdzie zaawansowana technologia miesza się ze słowiańskimi symbolami pogańskimi. Kształtuj przyszłość poprzez swoje decyzje, odkrywaj tajemnice przeszłości i dowiedz się, co spotkało mieszkańców bunkra.

Wiemy już, że Paradise Lost, nad którym pracuje warszawskie studio Poly Amorous, trafi na rynek w 2021 roku. Gra przedstawiana w ujęciu FPP zostanie wydana równocześnie na PC, PS4 i XOne.

Tagi: All in! Games Paradise Lost PolyAmorous