Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.02.2021 20:35
Watch Dogs Legion promocja
2335V

Gry na PS4, PS5, XSX|S, XOne, PC i Switcha w promocji. Watch Dogs Legion i Godfall w najniższych cenach

Najnowsza promocja może zainteresować entuzjastów pudełek, którzy chcą postawić na półce między innymi Watch Dogs Legion oraz Godfall. Produkcje w wersji na konsole Sony kupicie w rekordowo niskich cenach. Poznajcie szczegóły.

RTV Euro AGD zaprasza graczy na kolejną promocję, dzięki której tym razem możemy zgarnąć między innymi Watch Dogs Legion za zaledwie 99 zł. Pierwszy raz w historii produkcja Ubisoftu jest dostępna za mniej niż 100 zł – zapoznajcie się z naszą recenzją, która dobrze przedstawia propozycję francuskiego studia.

W ofercie znajdziecie także Godfall, który w końcu jest dostępny w normalnej cenie. Jeszcze pewnie 2-3 obniżki i wielu graczy zdecyduje się zapoznać z pozycją – w mojej recenzji wspominałem o problemach gry, ale pod względem walki, produkcja nie zawodzi.

Ponownie możecie także sięgnąć po Marvel’s Avengers Edycja Najpotężniejszych Bohaterów w bardzo dobrej cenie – 399 zł za bogatą kolekcjonerkę? Jak wiadomo Crystal Dynamics wciąż stara się uratować pozycję, więc w przyszłości produkcja może otrzymać oczekiwaną zawartość. Wkrótce odbędzie się nawet kolejny pokaz, podczas którego poznamy szczegóły wersji na najnowszy sprzęt Sony oraz Microsoftu.

Gry na PlayStation 4 / PlayStation 5 w promocji 

Gry na Xbox One / Xbox Series X w promocji 

Gry na Nintendo Switch w promocji: 

Gry na PC w promocji: 

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/gamingowa-nocna-promocja-w-rtv-euro-agd-promocje-na-gry-akcesoria-i-laptopy-gamingowe-10-02/

Tagi: pc promocja ps4 PS5 switch xbox one xbox series x|s