Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.02.2021 12:57
Zelda Switch
1458V

Kompilacja remasterów The Legend of Zelda na 35-lecie marki? Nintendo zarejestrowało znak towarowy

Wygląda na to, że Nintendo ma poważne plany związane z The Legend of Zelda: Phantom Hourglass. W ostatnich tygodniach zarejestrowano nowy znak towarowy związany z tym tytułem.

Sequel Wind Wakera z 2007 roku, wydany na Nintendo DS, był świetny. Wygląda na to, że Nintendo wiąże z nim jakieś nowe plany. Skąd takie wnioski? Ano, z niedawno zarejestrowanego znaku towarowego dla The Legend of Zelda: Phantom Hourglass w Australii.

Takie wieści tylko napędzają plotki o tym, że na Nintendo Switch może zmierzać jubileuszowa kompilacja remasterów starszych odsłon marki The Legend of Zelda. W tym roku seria obchodzi swoje 35 urodziny. Być może zatem do ujawnienia tych remasterów Zeldy dojdzie już 21 lutego. Na ten dzień przypada 35 lecie premiery pierwszego The Legend of Zelda (gra trafiła na rynek japoński 21 lutego 1986 roku), które zrewolucjonizowało rynek gier.

Samo Phantom Hourglass z Nintendo DS okazało się bardzo mocną odsłoną marki (oceny na średnim poziomie 9/10). Tytuł stanowił fabularną kontynuację GameCube'owego Wind Wakera.

Źródło: https://www.techradar.com/news/wind-waker-sequel-could-be-sailing-onto-nintendo-switch-after-new-zelda-game-trademark

Tagi: ds phantom hourglass Switch zelda