Star Wars od Ubisoftu będzie „przełomowy”, ale zadebiutuje za kilka lat. The Division dalej będzie rozwijane

News
1419V
Star Wars od Ubisoftu będzie „przełomowy”, ale zadebiutuje za kilka lat. The Division dalej będzie rozwijane
Iza Łęcka | 10.02.2021, 08:56

Ubisoft nie zamierza rezygnować z marki The Division. Francuska korporacja potwierdziła, że prace nad tytułem ze świata Gwiezdnych wojen znajdują się w bardzo wczesnej fazie produkcji. Wcześniej na rynku zadebiutuje Avatar.

W styczniu Lucasfilm Games potwierdziło współpracę z Ubisoftem, jednak fani kasowego uniwersum, którzy zacierali rączki na kolejną produkcję spod szyldu Gwiezdnych wojen muszą uzbroić się w cierpliwość, bowiem Star Wars od twórców serii The Division zadebiutuje w następnych latach. Gra znajduje się na bardzo wczesnym etapie prac:

„Jesteśmy na wczesnym etapie rozwoju gry Star Wars. Projekt będzie prowadzony przez nasze studio Massive, które wykorzysta najnowocześniejszą technologię, w tym silnik Snowdrop, aby dostarczyć przełomową przygodę Star Wars” – stwierdził, podczas telekonferencji przedstawiającej wyniki finansowe Ubisoftu, Yves Guillemot.

Co więcej, Francuzi nie zamierzają rezygnować z The Division, więc oficjalnie Ubisoft Massive będzie prowadził przynajmniej trzy projekty – sieciową strzelankę, Star Wars, jednak nie możemy zapomnieć o pozycji w uniwersum Avatara. Wciąż tajemniczy tytuł ze świata tworzonego przez Jamesa Camerona zadebiutuje do 31 marca 2023 roku. Dopiero w następnych latach na rynku znajdzie się pozycja rozwijająca Gwiezdne wojny.

„Jeżeli chodzi o The Division, musicie wiedzieć, że studio Massive jest dużym zespołem i współpracuje z wieloma zespołami na całym świecie - wieloma wewnętrznymi studiami - więc więcej w temacie The Division zobaczycie w tym roku oraz w kolejnych latach”.

Dodajmy, że Ubisoft ujawnił rekordowe wyniki finansowe, które zostały osiągnięte dzięki znakomitej dyspozycji Assassin's Creed Valhalla.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/ubisofts-groundbreaking-star-wars-game-is-in-the-early-stage-of-development/

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper