Horizon Zero Dawn w 72p. Gameplay pokazuje grę Sony w bardzo niskiej rozdzielczości

News
2757V
Horizon Zero Dawn w 72p. Gameplay pokazuje grę Sony w bardzo niskiej rozdzielczości
Wojciech Gruszczyk | 09.02.2021, 19:05

Świat wykreowany przez Guerrilla Games potrafi zachwycić prezentacją, ale chcąc nacieszyć się oprawą Horizon Zero Dawn potrzebujemy odpowiedni sprzęt. Jesteście jednak ciekawi, jak wygląda pozycja na wyjątkowo niskich ustawieniach graficznych? Zobaczcie gameplay w 72p.

Guerrilla Games potwierdziło, że skupia się teraz na dokończeniu prac nad drugą przygodą Aloy, ale nie możemy zapomnieć o Horizon Zero Dawn w wersji na PC. Gracze wciąż sprawdzają pozycję studia Sony w różnych warunkach i dzisiaj prawdziwą furorę robi materiał prezentujący przygodę w zaskakująco niskiej rozdzielczości.

Muszę jednak podkreślić: Horizon Zero Dawn w 72p został nagrany w zeszłym roku, ale dopiero dzisiaj film zebrał wiele pochwał... Co w zasadzie było możliwe, dzięki małemu wycinkowi – fragment trafił na Twitter i następnie gracze dotarli do prawdziwego autora.

Twórca pokazuje Horizon Zero Dawn w 720p, 360p, 144p by na końcu przedstawić pozycję Sony w rozdzielczości 72p. Trzeba przyznać, że taka propozycja wygląda ciekawie i w zasadzie możemy tutaj zobaczyć interesujące porównanie.

Horizon Zero Dawn w 72p raczej nie będzie najlepszą opcją dla wszystkich graczy, ale na pewno warto sprawdzić, jak opowieść Aloy działa na GeForce GT 710.

Źródło: https://www.psu.com/news/horizon-zero-dawn-pc-allows-you-to-toggle-the-resolution-to-all-time-low-of-72p/

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper