Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.02.2021 17:58
Assassin's Creed Chronicles China
1066V

Assassin's Creed Chronicles China dostępne za darmo. Ubisoft zaprasza na promocję

Ubisoft zaprasza na kolejną promocję, dzięki której tym razem za darmo pobierzecie Assassin's Creed Chronicles China. Tytuł jest dostępny na platformie francuskiej korporacji i pozwoli graczom zapoznać się z ciekawą opowieścią.

Assassin's Creed Chronicles: China zadebiutował w 2015 roku i produkcja była częścią trylogii – gracze mogli wyruszyć do Państwa Środka, Rosji oraz Indii. Deweloperzy zapewnili w tym wypadku mniejsze historie w 2,5D, które skupiły się na zręcznościowej rozgrywce.

Teraz Ubisoft zaprasza do pobrania pozycji za darmo – darmowy Assassin's Creed Chronicles China pobierzecie do 16 lutego, godziny 17:00. Jest to na pewno dobra opcja dla graczy, którzy dotychczas nie mieli okazji zapoznać się z tytułem, a chcą zagrać w kolejną produkcję z wielkiego uniwersum Ubisoftu.

Warto dodać, że w sklepie wydawcy możecie kupić także Assassin's Creed Chronicles Russia oraz Assassin's Creed Chronicles India w promocji – przygody zostały wycenione na 12 zł za sztukę.

Assassin's Creed Chronicles China zebrało oceny na poziomie 67%, a przygodę w tym wypadku poznacie w około 9 godzin. Pobierzcie także za darmo Metro Last Light Redux i We Were Here.

Źródło: https://lowcygier.pl/darmowe/assassins-creed-chronicles-china-za-darmo-w-ubisoft-store/

Tagi: Assassin's Creed Chronicles: China climax studios Ubisoft