Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2021 17:32
Metro Last Light Redux Epic Games za darmo
1381V

Metro Last Light Redux za darmo. Epic Games rozdaje w promocji 2 gry

Epic Games przygotowało kolejną niespodziankę. Firma wrzuciła do promocji dodatkową produkcję i dzisiaj możemy pobrać za darmo między innymi Metro Last Light Redux. Oferta jest dostępna przez najbliższy tydzień.

Epic Games Store cieszy się coraz większą popularnością dzięki prezentowaniu graczom kolejnych gier za darmo. Zainteresowani mogą systematycznie pobierać produkcje, ale od czasu do czasu na liście pojawiają się bonusowe tytuły. Taką sytuację widzimy tym razem, ponieważ obok zapowiedzianego w zeszłym tygodniu For The King, fani rozgrywki na PC pobiorą także Metro Last Light Redux.

Sytuacja z pozycją 4A Games jest na pewno ciekawa, ponieważ pod koniec ubiegłego roku Epic Games oferowało Metro 2033 Redux, a następnie Metro Last Light Redux trafił do oferty GOG-a. Teraz jednak możecie dorzucić drugą część serii także na platformę Epic Games.

Na liście znajduje się także For The King, ale trzeba pamiętać, że ten tytuł był już dostępny w ofercie Epic Games Store, więc prawdopodobnie właśnie z tego powodu firma postanowiła dorzucić wspomniane wyżej Metro.

Gry pobierzecie za darmo do 11 lutego – od tego dnia do promocji trafi Halcyon 6.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/en-US/free-games

Tagi: For the King metro Metro Last Light Redux promocja za darmo