Assassin's Creed Chronicles China dostępne za darmo. Ubisoft zaprasza na promocję

Promocje gier
1165V
Assassin's Creed Chronicles China dostępne za darmo. Ubisoft zaprasza na promocję
Wojciech Gruszczyk | 09.02.2021, 17:58

Ubisoft zaprasza na kolejną promocję, dzięki której tym razem za darmo pobierzecie Assassin's Creed Chronicles China. Tytuł jest dostępny na platformie francuskiej korporacji i pozwoli graczom zapoznać się z ciekawą opowieścią.

Assassin's Creed Chronicles: China zadebiutował w 2015 roku i produkcja była częścią trylogii – gracze mogli wyruszyć do Państwa Środka, Rosji oraz Indii. Deweloperzy zapewnili w tym wypadku mniejsze historie w 2,5D, które skupiły się na zręcznościowej rozgrywce.

Teraz Ubisoft zaprasza do pobrania pozycji za darmo – darmowy Assassin's Creed Chronicles China pobierzecie do 16 lutego, godziny 17:00. Jest to na pewno dobra opcja dla graczy, którzy dotychczas nie mieli okazji zapoznać się z tytułem, a chcą zagrać w kolejną produkcję z wielkiego uniwersum Ubisoftu.

Warto dodać, że w sklepie wydawcy możecie kupić także Assassin's Creed Chronicles Russia oraz Assassin's Creed Chronicles India w promocji – przygody zostały wycenione na 12 zł za sztukę.

Assassin's Creed Chronicles China zebrało oceny na poziomie 67%, a przygodę w tym wypadku poznacie w około 9 godzin. Pobierzcie także za darmo Metro Last Light Redux i We Were Here.

Źródło: https://lowcygier.pl/darmowe/assassins-creed-chronicles-china-za-darmo-w-ubisoft-store/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych