Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.02.2021 11:19
Deck13 otwiera drugi oddział. Nowa gra twórców The Surge 2 już w przyszłym roku na rynku
457V

Deck13 otwiera drugi oddział. Nowa gra twórców The Surge 2 już w przyszłym roku na rynku

W czerwcu zeszłego roku Deck13 zostało przejęte przez Focus Home Interactive. Ze strony autorów The Surge i Lords of the Fallen napływają kolejne dobre wieści.

Ekipa 60 deweloperów, odpowiedzialnych m.in. za markę The Surge, właśnie się mocno rozszerzyła. Focus Home Interactive opublikowało informację, że otwiera nowy oddział Deck13. Świeże biuro firmy umiejcowiono w Montrealu. Pracownicy z Kanady będą przede wszystkim wspierać główny oddział z Niemiec.

W komunikacie pojawiła się ciekawa informacja. Deck13 zdradziło, że niemiecki oddział firmy znajduje się obecnie w zaawansowanej fazie prac nad nowym, nieujawnionym projektem. Gra ma zostać wydana w 2022 roku. Być może chodzi o The Surge 3.

"Montreal to krynica kreatywnych talentów i technologicznej innowacji. Otwarcie oddziału w Kanadzie to logiczna kontynuacja naszej historii i ważny etap rozwoju naszego studia. Studio w Montrealu wzmocni naszą wizję i wiedzę i bez cienia wątpliwości pomoże w wyniesieniu firmy na nowy poziom" - powiedział Mathias Reichert z Deck13.

Ostatnią grą Deck13 było The Surge 2. W tym miejscu czeka nas was nasza recenzja gry.

Tagi: deck13 The Surge