Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2021 18:39
Keanu Reeves
1212V

Keanu Reeves jako rywal Spider-Mana? Aktor miał otrzymać oficjalną propozycję roli od Sony

Sony buduje uniwersum i korporacja chce zatrudnić w swoim świecie Keanu Reevesa. Aktor otrzymał na swoje biurko oficjalną propozycję współpracy, by stać się nie tylko przeciwnikiem Spider-Mana, ale również przedstawić swoją solową historię.

Keanu Reeves pracuje teraz na planie nowego „Matrixa”, ale aktor już może rozważać nową propozycję, która powinna w ciekawy sposób wpłynąć na jego karierę. Redakcja Theilluminerdi otrzymała informację od swoich źródeł w Sony, według których korporacja chce dołączyć bohatera „Johna Wicka” do swojego świata.

Sony Pictures Universe of Marvel Characters potrzebuje kolejnych gwiazd i producenci chcą zatrudnić Keanu Reevesa do roli Kraven. Już wcześniej pojawiły się informacje, według których to właśnie łowca będzie następną postacią z SUMC.

Keanu Reeves miałby otrzymać solową historię, czyli identycznie jak w przypadku Venoma oraz Morbiusa na początku widzowie poznaliby genezę postaci, by wszystko prowadziło do oczekiwanego przez fanów – spotkania ze Spider-Manem. Już wcześniej Tom Holland wspominał, że to właśnie na jego bohaterze jest budowany SUMC.

Według dziennikarzy, „Kraven” miałby prezentować połączenie „Człowieka w ogniu” z „Loganem”. Aktualnie jednak nie wiemy, czy aktor zdecyduje się przyłączyć do projektu japońskiej korporacji.

Keanu Reeves - Kraven

Źródło: https://www.theilluminerdi.com/2021/02/08/kraven-keanu-reeves-offered-role/

Tagi: keanu reeves Kraven Sony Sony Pictures Universe of Marvel Characters SUMC