Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 31.01.2021 16:11
Matrix 4: Resurrections
2756V

Matrix 4. Dzięki jednej z twórczyń poznaliśmy pełny tytuł filmu?

Matrix 4 jest bez wątpienia jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów nadchodzących miesięcy i jednym z tych tytułów, które być może pomogą powstać kinom z kolan. Okazuje się, że Warner nie do końca umie utrzymać swoich ludzi w ryzach, dlatego poznaliśmy oficjalny tytuł filmu.

Oryginalna trylogia Matriksa zdawałoby się wyczerpała temat w całości i ładnie zakończyła historię Neo jako wybrańca oraz sojuszu ludzkości z maszynami. 

Dlatego też zapowiedź prac nad Matrixem 4 była niemałym zaskoczeniem, a fabuła nadchodzącego dzieła kinematografii budzi niemałe spekulacje i jeszcze większe emocje. Wiemy, że do akcji powrócą Neo i Trinity, ale jak się znów znaleźli w symulacji i jaka jest ich rola w nowej opowieści?

Dzięki nieuwadze lub też nieroztropności głównej stylistki włosów na planie, dowiedzieliśmy się, iż pełna nazwa filmu będzie brzmiała Matrix: Resurrections, czyli mniej więcej w naszym kraju będzie to brzmieć "Matrix: Wskrzeszenia". Być może nasi bohaterowie zostaną wskrzeszeni albo cała symulacja zostanie zresetowana?

Tego dowiemy się już 22 grudnia tego roku!

Źródło: https://www.gram.pl/news/2021/01/31/znamy-tytul-filmu-matrix-4-podtytul-matrix-4-ujawniony-przez-wizazystke.shtml

Tagi: HBO Max Matrix 4 Matrix: Resurrections Warner Bros.