PS4 Pro w wersji Cyberpunk 2077. Modyfikowana konsola wygląda świetnie

News
4222V
PS4 Pro w wersji Cyberpunk 2077. Modyfikowana konsola wygląda świetnie
Wojciech Gruszczyk | 08.02.2021, 16:03

PS4 Pro nie jest najlepszą platformą do włączenia Cyberpunka 2077, ale jeden z graczy postanowił zmodyfikować konsolę Sony, by zadbać o jej nowy wygląd i dwie wcześniej niedostępne opcje. Sprzęt wygląda znacznie lepiej i nie powinien obudzić sąsiada podczas nocnej wędrówki po Night City.

PS4 nawet po ostatniej aktualizacji nie jest najlepszą platformą do gry w Cyberpunka 2077. Trudno powiedzieć, czy sytuację poprawi patch zmierzający na rynek w lutym, ale mimo to jeden z graczy postanowił odświeżyć konsolę Sony, by zadbać o jej wygląd.

Japoński sprzęt został upiększony – na całej bryle wykorzystano żółtą farbę, ale warto zaznaczyć, że autor dorzucił także świecące logo zespołu Samurai i zadbał o ładny, trójwymiarowy napis. Nie jestem pewien czy ten kolor jest odpowiedni, ale warto zwrócić uwagę, że to nie koniec modyfikacji.

Konsola wykorzystuje chłodzenie wodne, co jest na pewno ciekawą opcją, bo jak wiadomo PlayStation 4 Pro od pewnego czasu działa coraz głośniej, co jest szczególnie dotkliwe podczas rozgrywki w duże pozycje AAA. Cyberpunk 2077 jest tego dobrym przykładem, ponieważ pozycja CD Projekt RED potrafi wymęczyć japońską konsolę, co oczywiście nie jest specjalnie zaskakujące biorąc pod uwagę skalę gry oraz samego Night City.

[Video] My Cyberpunk 2077's mod, a water cooled PS4 Pro. Hope you like it! from r/PS4
Źródło: https://www.psu.com/news/gamer-mods-ps4-pro-with-cyberpunk-2077-motif-and-water-cooler/

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper