Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.02.2021 15:39
Książę w Nowym Jorku 2 - Amazon
1926V

Książę w Nowym Jorku 2 na pełnym zwiastunie. Eddy Murphy zaprasza na nową opowieść

„Książę w Nowym Jorku 2” otrzymało pełny zwiastun, który zapowiada wydarzenia z nowej historii. Amazon potwierdził także ostateczną datę premiery i film zostanie opublikowany w katalogu streamingowej platformy w przyszłym miesiącu.

„Książę w Nowym Jorku 2” to najnowsza propozycja Amazonu. Firma w zeszłym roku potwierdziła wykupienie produkcji, która zmierza na serwery Amazon Prime Video – teraz otrzymaliśmy zapewnienie, że premiera odbędzie się 5 marca 2021 roku.

Dzisiaj możemy spojrzeć na pełny zwiastun historii, który potwierdza, że główny bohater odnalazł swojego syna, a nawet zapowiada kolejne wydarzenia. W roli głównej ponownie wystąpi Eddy Murphy, ale warto sprawdzić materiał, ponieważ pokazuje on inne, powracające postacie.

„Książę w Nowym Jorku 2” powinien zapewnić fanom pierwowzoru przyjemny wieczór, bo choć raczej nie będzie to najmocniejsza produkcja ostatnich lat, to jednak nie możemy zapomnieć, że pierwsza część wciąż pojawia się w rodzimej telewizji, co potwierdza, że widzowie chętnie odświeżają sobie historię.

Na Amazonie Prime już teraz znajdziecie między innymi „Wujek Frank” oraz „One Night in Miami” - przeczytajcie nasze recenzje obu produkcji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Książę w Nowym Jorku Książę w Nowym Jorku 2 trailer zwiastun