Disco Elysium na PS4 i PS5 z pierwszymi szczegółami: gra zadziała w rozdzielczości 4K i 60 FPS-ach

News
2553V
Disco Elysium na PS4 i PS5 z pierwszymi szczegółami: gra zadziała w rozdzielczości 4K i 60 FPS-ach
Mateusz Wróbel | 07.02.2021, 18:25

Jeden z deweloperów odpowiadających za Disco Elysium opowiedział o edycji gry zatytułowanej jako Final Cut. Zaoferuje ona nie tylko dubbing, ale również cztery zadania opcjonalne.

Disco Elysium zostało zapowiedziane na konsole Sony w trakcie minionej imprezy The Game Awards. Od tego czasu nie otrzymaliśmy jakichkolwiek informacji nt. detektywistycznej produkcji od niezależnego zespołu ZA/UM - na szczęście milczenie zostało dzisiaj przerwane.

Na portalu PushSquare pojawił się wywiad z deweloperem odpowiadającym za Disco Elysium. Oznajmił on, że produkcja zaoferuje na PlayStation 4 i PlayStation 5 rozdzielczość 4K i 60 klatek na sekundę, a także dubbing, którego pierwotnie nie mogli doświadczyć posiadacze wersji na komputery osobiste.

Edycja gry zatytułowana jako Final Cut wprowadzi także cztery rozbudowane zadania poboczne skupiające się na oddzielnych wizjach politycznych. Każde z nich przedstawi oddzielny wątek, ale trzeba zaznaczyć, że nie będą one w jakikolwiek sposób wpływały na główną linię fabularną.

Pełny wywiad możecie przeczytać po kliknięciu tutaj.

 

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/02/interview_the_disco_elysium_team_talks_ps5_porting_process_extra_content_and_dumb_deaths

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych