iPhone SE 3 nie zadebiutuje w tym roku? Na kontynuację budżetowego modelu od Apple jeszcze poczekamy

Plotka
869V
iPhone SE 3 nie zadebiutuje w tym roku? Na kontynuację budżetowego modelu od Apple jeszcze poczekamy
Kajetan Węsierski | 07.02.2021, 13:30

Choć iPhony z serii SE były pod kątem sprzedaży bardzo udane, to na kontynuację przyjdzie nam troszkę poczekać. Wiele osób liczyło na premierę w 2021 roku, ale chyba musimy się wstrzymać.

Ubiegły rok w wykonaniu Apple był naprawdę udany - choć globalna pandemia uniemożliwiła wiele ruchów, to Giganci z Cupertino wciąż byli w stanie wydać całą masę nowych iteracji sprzętowych. Co więcej, dzięki świetnemu przyjęciu iPhone'a 12, udało się pobić rekord w kwestii kwartalnej sprzedaży smartfonów. Wyniki mogły cieszyć i pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość. 

Teraz, gdy weszliśmy w nowy rok, prawdopodobnie coraz częściej będziemy świadkami nowych doniesień ze strony Apple. Pierwsze mówi o tym, że choć iPhone SE z 2020 roku okazał się ogromnym sukcesem pod kątem udziału w ogólnych wynikach sprzedażowych, to na kolejny model z serii poczekamy przynajmniej do 2022. W tym roku głównym elementem ma być oczywiście iPhone 13. 

Jak bowiem przekazał William Yang, który słynie z niemałych wtyk w branży, firma pracuje już nad budżetowym smartfonem, ale ten nie pojawi się w ciągu najbliższych miesięcy. Warto tu jednak zaznaczyć, że informacje ze strony mężczyzny są sprzeczne z tymi, które dostaliśmy wcześniej. Wiele osób twierdziło zgodnie, że kolejny model z linii SE pojawi się w drugiej połowie roku. 

Biorąc pod uwagę rozstrzał w kwestii przekazów, pozostaje nam czekać. Prawdopodobnie najbliższe miesiące zweryfikują, kto miał tym razem rację. Jedno jest pewne, niezależnie od smartfonów, rok 2021 może być bardzo ekscytujący dla wszystkich fanów Apple

 

Źródło: https://wccftech.com/iphone-se-3-launch-happening-h1-2022-not-this-year/

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper