Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.02.2021 14:30
Super Mario 3D World + Bowser’s Fury wyciek
1249V

Super Mario 3D World + Bowser's Fury wyciekło do Internetu tydzień przed premierą. Uważajcie na spoilery!

Nadchodząca odsłona przygód popularnego hydraulika bez dwóch zdań rozbudza nadzieje i oczekiwania wielu fanów. Wygląda jednak na to, że niektórzy mogą już grać...

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury to bez wątpienia najbardziej wyczekiwana gra początku roku przez wszystkich posiadaczy konsoli Nintendo Switch. Gra została zapowiedziana stosunkowo niedawno i wiele wskazuje na to, że choć zakładano mały projekt, dostaniemy naprawdę sporych rozmiarów przygodę. Zdecydowanie jest na co czekać, a zwiastuny pozwalają liczyć na dużo zabawy.

Wygląda jednak na to, że niektórzy mogą sprawdzić, co zaoferowało Nintendo, już teraz. Jak bowiem donoszą największe media związane z branżą na świecie - Super Mario 3D World + Bowser’s Fury wyciekło do Internetu! Premiera gry datowana jest na 12 lutego, co oznacza, że niektórzy uzyskali dostęp aż tydzień przed innymi - chodzi oczywiście o osoby, które posiadają przerobioną konsolę Nintendo Switch.

Niestety wiąże się to z pojawieniem masy spoilerów w Sieci. I o ile przygody hydraulika nie stoją zazwyczaj fabułą, o tyle na pewno znajdą się osoby, które będą średnio zadowolone z poznania jakichkolwiek mechanik i niespodzianek. Niezależnie od tego, czy Nintendo jest świadome tego, kto nielegalnie opublikował grę, z doświadczenia możemy stwierdzić, że osoba będzie ścigana na mocy prawnej i prawdopodobnie czeka ją niemała kara.

Reasumując - uważajcie na jakiekolwiek materiały i recenzje przepełnione spoilerami. Nasz tekst oczywiście pojawi się, gdy będzie to w pełni legalne, a więc bliżej oficjalnej premiery.

Źródło: https://gamerant.com/super-mario-world-3d-bowsers-fury-leak/

Tagi: Nintendo Super Mario 3D World + Bowser’s Fury