Pacific Rim: The Black na pełnym zwiastunie. Animacja platformy Netflix wygląda świetnie

Filmy i seriale
1022V
Pacific Rim: The Black na pełnym zwiastunie. Animacja platformy Netflix wygląda świetnie
Wojciech Gruszczyk | 05.02.2021, 22:30

Netflix w końcu zaprezentował pełny zwiastun „Pacific Rim: The Black”. Najnowsza animacja może trafić w gust wielu widzów, którzy liczą na ciekawą historię z efektownymi starciami. Zobaczcie materiał.

„Pacific Rim: The Black” jest jedną z pierwszych produkcji platformy Netflix, która zadebiutuje w marcu, ale już teraz jest szeroko promowana. W zasadzie nie jest to zaskakujące, ponieważ trzeba przyznać, że najnowszy zwiastun wygląda naprawdę dobrze.

Poprzedni materiał zapowiedział wydarzenia, ale dzisiejszy zwiastun potwierdza, że obok „Pacific Rim: The Black” nie powinni przejść obojętnie miłośnicy animacji. Całość prezentuje się efektownie i może okazać się jedną z niespodzianek przyszłego miesiąca.

„Dawno temu, kiedy kaiju wynurzały się z oceanu, wychodziły im naprzeciw gigantyczne roboty jaegery, skonstruowane do odpierania ich ataków. Jednak ten czas już minął. Australia uległa w końcu inwazji kaiju, co doprowadziło do ewakuacji całego kontynentu. Pozostawione samo sobie nastoletnie rodzeństwo — Taylor i Hayley – siada za sterami zdezelowanego jaegera, by odnaleźć zaginionych rodziców i przetrwać we wrogim świecie.”

„Pacific Rim: The Black” przedstawi historię rodzeństwa, które nie tylko stara się odnaleźć rodziców, ale będzie musiało przetrwać w świecie opanowanym przez potwory. Warto pamiętać, że Netflix planuje drugą historię w uniwersum Pacific Rim, więc bardzo możliwe, że nadciągające odcinki przygotują nas na kolejną przygodę.

Jesteście zainteresowani najnowszymi premierami Netflixa? Sprawdźcie naszą recenzję „Malcolm i Marie” oraz poznajcie najciekawsze produkcje na weekend.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych