Bloober Team może pozytywnie zaskoczyć. Twórcy Medium już pracują nad „nowym, dużym projektem”

News
807V
Bloober Team może pozytywnie zaskoczyć. Twórcy Medium już pracują nad „nowym, dużym projektem”
Wojciech Gruszczyk | 04.02.2021, 14:40

W zeszłym miesiącu Bloober Team zaprosił graczy do zapoznania się z Medium, a już teraz deweloperzy pracują nad nowym tytułem. Przedstawione informacje pozwalają sugerować, że twórcy chcą tym razem odrobinę zmienić formułę rozgrywki.

The Medium to największy i najbardziej ambitny tytuł Bloober Team, ale najwidoczniej deweloperzy nie zamierzają czekać, by zaprezentować graczom kolejną historię. Krakowianie już rozpoczęli przygotowanie następnego tytułu.

Artur Łączkowski, projektant z Bloober Team, potwierdził, że studio poszukuje wielu nowych deweloperów, ponieważ firma pracuje nad „dużym, nowym projektem”. Nie możemy oczywiście aktualnie liczyć na szczegóły, ale warto zwrócić uwagę na jeden, bardzo istotny szczegół.

Bloober Team poszukuje teraz między innymi programistę, który zajmie się przygotowaniem pojedynków – czyżby deweloperzy postanowili odświeżyć gameplay i w kolejnym horrorze pojawi się walka? Jak wiadomo dotychczas studio chętnie zapraszało graczy do zabawy w chowanego lub ucieczki przed zagrożeniem.

Jesteście zainteresowani Medium? Przeczytajcie naszą recenzję i sprawdźcie poradnik. Pamiętajcie, że gra jest dostępna w Xbox Game Pass.

Źródło: Twitter: arturlaczkowski

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper