Destruction AllStars otrzyma ważną aktualizację. Twórcy naprawią frustrujący problem

Gry
1183V
Destruction AllStars otrzyma ważną aktualizację. Twórcy naprawią frustrujący problem
Iza Łęcka | 04.02.2021, 07:00

Studio Lucid Games potwierdziło prace nad istotną aktualizacją do Destruction AllStars, która wyeliminuje niedogodność związaną z czatem głosowym. Obecnie deweloperzy zaproponowali tymczasowe rozwiązanie kłopotu.

Od wczoraj możecie zapoznać się z naszą recenzją Destruction AllStars. Gra trafiła do oferty PS Plus, więc wszyscy posiadacze abonamentu mogą sprawdzić dynamiczne zmagania w samochodach. W trakcie ogrywania najnowszej produkcji Lucid Games możecie zostać zaskoczeni jednym z nietrafionych pomysłów deweloperów.

Dalsza część tekstu pod wideo

W Destruction AllStars możemy szybko wyłączyć opcję, by kontroler DualSense nie przekazywał naszego głosu, ale z głośnika stale słyszeć będziemy innych graczy. Nie będzie żadną niespodzianką stwierdzenie, że podczas sieciowych rozgrywek spotykamy przeróżnych użytkowników, przykładowo słuchających głośno muzyki podczas gry, kłócących się z innymi lub obrażających uczestników zabawy. Tymczasem deweloperzy wpadli na pomysł, by czat głosowy był domyślnie włączony, a wyłączenie wskazanej opcji nie należy do najłatwiejszych.

Twórcy potwierdzili, że już pracują nad stosowną poprawką, która zostanie wkrótce wydana. Aktualnie Lucid Games proponuje wyciszać czat głosowy lub tworzyć prywatną sesję – w tej sytuacji kontakt z innymi graczami zostanie ograniczony.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/a-fix-for-destruction-allstars-voice-chat-issues-is-being-worked-on/

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper