Sky Rojo od twórców Domu z papieru prezentowane przez Netflix. Poznajcie bohaterów serialu

Filmy i seriale
1305V
Sky Rojo od twórców Domu z papieru prezentowane przez Netflix. Poznajcie bohaterów serialu
Wojciech Gruszczyk | 03.02.2021, 20:54

Netflix szykuje widzów na nową premierę od twórców „ Domu z papieru”. Platforma przedstawia bohaterów „Sky Rojo”, czyli najnowszego serialu, który w przyszłym miesiącu zadebiutuje na serwerach.

Álex Pina i Esther Martínez Lobato w przyszłym miesiącu zaproponują widzom nowy serial. Dotychczas zobaczyliśmy pierwszy zwiastun „Sky Rojo”, ale platforma chce mieć pewność, że widzowie będą gotowi na nadciągającą opowieść i przedstawia bohaterów.

Tak o serialu wypowiedzieli się twórcy:

„Sky Rojo to historia ucieczki trzech kobiet, ale także opowieść o nich samych - trzech ofiarach handlu żywym towarem, które wyrywają się z matni, w którą są uwikłane. Serial opowiada o ich marzeniach, pokazuje piekło, jakie stało się ich udziałem, przyjaźń i solidarność, jaka je połączyła, a przy tym także niesamowitą energię, która utrzymuje je przy życiu.”

Netflix tylko w szczególnych momentach decyduje się na tak konkretną promocję, więc może „Sky Rojo” będzie kolejnym sukcesem korporacji? Opowieść zostanie udostępniona już 19 marca, więc fani „Domu z papieru” powinni pamiętać o tej premierze.

Poznajcie bohaterów „Sky Rojo”:

  • CORAL (Verónica Sánchez) - Coral jest inteligentna, elegancka i wykształcona. Do klubu Las Novias trafiła z własnej woli, szukając schronienia, w którym mogłaby przeczekać trudny moment jej życia. To dążenie do autodestrukcji pcha ją w kierunku narkotyków, po które sięga, gdy potrzebuje odreagować i uciec od rzeczywistości. Jest ulubienicą Romeo, który widzi w niej coś wyjątkowego. Jej analityczny umysł każe szukać racjonalnego wytłumaczenia dla każdej sytuacji, przeprowadzając rachunek zysków i strat.
  • ROMEO (Asier Etxeandia) - Romeo to alfons i właściciel klubu Las Novias, jednego z najpopularniejszych burdeli na Teneryfie. Jest też szefem siatki handlarzy żywym towarem, trudniących się prostytucją. Ponury, przebiegły i całkiem pozbawiony skrupułów Romeo wierzy, że jego biznes ma swoje uzasadnienie, a siebie postrzega jako wybitnego artystę. Bez chwili zwątpienia polega na Moisésie i Christianie - zbirach działających na jego zlecenie, którzy są mu bliscy jak rodzina.
  • MOISÉS (Miguel Ángel Silvestre) - Moisés to prawa ręka Romeo, który zarządza klubem Las Novias i pełni rolę pośrednika podczas poszukiwań dziewczyn z zagranicy do pracy. W jego przypadku motywacją do zbrodni nie są pieniądze, ale niekwestionowana lojalność względem Romeo. Bezustannie targają nim wątpliwości dotyczące ścieżki, jaką w życiu obrał, ale stara się je ignorować i wykonywać rozkazy.
  • WENDY (Lali Espósito) - Wendy jest porywcza, stanowcza i buntownicza. Dołączając do klubu Las Novias, wiedziała na czym będzie polegała jej praca, ale nie zdawała sobie sprawy, że zostanie porwana - i to za własną zgodą. Uciekając od biedy, marzy o spokojnym życiu u boku partnera i o finansowej stabilizacji. To silna kobieta, która bezustannie działa, która stara się natchnąć innych swoją nieustępliwością i odwagą. Jest prawdziwym żywiołem, który nie ufa nikomu.
  • GINA (Yany Prado) - Gina jest naiwna i słodka. Ponad wszystko wierzy w dobro drzemiące w każdym człowieku. Na Kubie pada ofiarą Moisésa, który przekonuje ją, że będzie pracowała jako kelnerka. Desperacko szuka drogi ucieczki, ale długi, w których tonie, groźby pod jej adresem i oczywiście Romeo, który przetrzymuje jej paszport sprawiają, że realizacja marzenia o powrocie do normalności wydaje się niemożliwa. Nigdy nie traci nadziei na lepsze jutro i jest siłą, która jednoczy wszystkie dziewczyny.
  • CHRISTIAN (Enric Auquer) - Impulsywny i agresywny Christian to tykająca bomba. Jest młodszym bratem Moisésa, jednak nie doświadcza żadnych rozterek moralnych, rzadko ma swoje zdanie i brak mu ambicji. W ułamku sekundy jego spokój może zamienić się w furię. By czuć się docenionym i potrzebnym, stara się na każdym kroku dorównać bratu. W swoim życiu był już uzależniony niemal od wszystkiego, a jedyną osobą, o którą się troszczy jest jego matka.

Źródło: Informacja prasowa: Netflix

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper