Kącik małego i dużego atarowca im. K. Kubeczki. Zwiastun zapowiada premierę dokumentu

News
771V
Kącik małego i dużego atarowca im. K. Kubeczki. Zwiastun zapowiada premierę dokumentu
Wojciech Gruszczyk | 03.02.2021, 14:53

Jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku zostanie opublikowany dokument, który powinien szczególnie zainteresować starszych czytelników naszego portalu. „Kącik małego i dużego atarowca im. K. Kubeczki” przedstawi historię najbardziej znanego, polskiego atarowca.

Na sprzętach Atari wychowało się wielu graczy, którzy właśnie dzięki pracy amerykańskiego przedsiębiorstwa mogło doświadczać elektronicznej rozgrywki. Jednym z najbardziej znanych atarowców był Krzysztof Kubeczko, który tragicznie zmarł w 1999 roku, ale twórca z kanału „Szafa z grami” postanowił przypomnieć jego historię młodszej publice.

„Krzysztof Kubeczko, zwany przez redakcję Top Secretu po macoszemu Krzysiem. Zwany także Qbkiem do końca wierny był swojemu ukochanemu małemu Atari. Znany był z pełnych pasji listów do redakcji TS, w których domagał się, aby ta poświęciła więcej miejsca na swoich łamach jego ukochanemu szarakowi.”

Dzisiaj możecie zapoznać się ze zwiastunem „Kącik małego i dużego atarowca im. K. Kubeczki”, ale jeszcze w kwietniu ma odbyć się pełna premiera dokumentu. Będzie to na pewno nostalgiczny powrót dla wielu graczy, którzy będą mogli poznać ciekawostki dotyczące sprzętu oraz samego „najbardziej znanego, polskiego atarowca”.

Zachęcamy do subskrypcji Szafy z grami, gdzie znajdziecie sporo materiałów dotyczących polskiej branży gier.

Źródło: własne

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych