Gry Ubisoftu w promocji. Immortals Fenyx Rising, Watch Dogs Legion i Ghost Recon Breakpoint w lepszych cenach

Promocje gier
1856V
Gry Ubisoftu w promocji. Immortals Fenyx Rising, Watch Dogs Legion i Ghost Recon Breakpoint w lepszych cenach
Iza Łęcka | 03.02.2021, 09:16

W najnowszej akcji RTV Euro AGD obniżone zostały ceny gier francuskiego wydawcy i producenta. W ofercie znajdziecie między innymi produkcje, które debiutowały w ciągu ostatnich miesięcy, a rabaty sięgają nawet 100 złotych. Sprawdźcie szczegóły. 

Cyfrowa dystrybucja gier wideo cieszy się coraz większą popularnością, co potwierdza ostatni raport finansowy Sony, jednak część graczy nie rezygnuje z fizycznych nośników. Najświeższa promocja sieci RTV Euro AGD skupia się na produkcjach Ubisoftu  i przygotowana jest z myślą o posiadaczach PlayStation 4, PS5, Xboksów Series X|S oraz Xboksów One.

Obniżką zostały objęte trzy IP Ubisoftu. W wersji na konsole Sony i Microsoftu Immortals Fenyx Rising zakupić możecie za 139 złotych. Przypomnijmy, że klimatyczna pozycja doczekała się już DLC - ostatni zwiastun potwierdza nowe atrakcje. Najstarsza z przecenionych propozycji, czyli Ghost Recon Breakpoint, niedawno była dostępna przez kilka dni za darmo i połączyła swoje siły z Rainbow Six Siege w specjalnym wydarzeniu. Wszelkie aktualizacje tylko potwierdzają, że deweloperzy dążą do ciągłego uatrakcyjniania rozgrywki.

Sprawdźcie także najnowszą promocję na PlayStation Store.

Gry Ubisoftu w promocji:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/wyprzedaz-gier-ubisoftu-w-rtv-euro-agd-immortals-fenyx-rising-watch-dogs-legion-oraz-tom-clancys-ghost-recon-breakpoint-03-02/

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper