Iza Łęcka Iza Łęcka 03.02.2021 11:46
Spider-Man Miles Morales - wynik
1375V

Spider-Man: Miles Morales z oficjalnym rezultatem sprzedaży. Posiadacze PS5 bardzo chętnie inwestują w PS Plus

Sony oficjalnie podało do wiadomości sumę sprzedanych kopii Spider-Man: Miles Morales, dzięki której uzyskaliśmy kolejne potwierdzenie, że Insomniac Games zapewniło hit. Gracze ze sporym entuzjazmem zapoznali się z nową przygodą z uniwersum Spider-Mana.

Insomniac Games zostało wykupione przez Sony w 2019 roku i jak się okazuje, była to jedna z najlepszych inwestycji Japończyków od lat. Historia Milesa Moralesa zadebiutowała na rynku wraz z PlayStation 5, osiągając bardzo wysoką sprzedaż.

Posiadacze PS4 i PS5 kupili łącznie 4,1 mln egzemplarzy Marvel's Spider-Man: Miles Morales, co jest naprawdę dobrym rezultatem nieco mniejszej przygody. Warto podkreślić, że wynik został osiągnięty w niespełna dwa miesiące (do 31 grudnia).

Potwierdzono również istotny szczegół – całkowity czas rozgrywki użytkowników PlayStation w grudniu 2020 roku wzrósł o 30% względem tego samego miesiąca ubiegłego roku.

Oferta PS Plus Collection oraz mocne, zróżnicowane pozycje oferowane w kolejnych zestawieniach PS Plus sprawiły, że 87% użytkowników PS5 korzysta z płatnej subskrypcji Sony. Skupiając się na dużym zainteresowaniu nową generacją, Japończycy informują o dostarczeniu na rynek kolejnych zestawów PS5 – producent planuje udostępnić do sprzedaży co najmniej 3 mln dodatkowych jednostek konsoli do 31 marca 2021 roku.

Zachęcamy także do sprawdzenia pozostałych wyników marki PlayStation.

Źródło: Twitter: ZhugeEX

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment