Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.01.2021 17:56
Dandara Epic Games
806V

Dandara dostępna za darmo. Epic Games przedstawia kolejną grę w ramach promocji

Dandara to kolejna produkcja dostępna za darmo w ramach oferty Epic Games. Korporacja zaprasza graczy do pobierania i przedstawia następną pozycję przygotowaną dla użytkowników platformy na przyszły tydzień.

Dandara to metroidvania przygotowana przez studio Long Hat House. W produkcji gracze wcielą się w tytułową bohaterkę, która zamieszkuje tajemniczy świat nazwany Salt – w nim nie obowiązują żadne prawa fizyki. Protagonistka otrzymuje ważne zadania: musi uporządkować sytuację w krainie.

Tytuł trafił na rynek w 2018 roku, ale w marcu 2020 roku deweloperzy zaproponowali wydanie Trials of Fear Edition, które jest właśnie dostępne za darmo w Epic Games Store. W tym wypadku klienci otrzymali między innymi kolejnych bossów, nowe poziomy czy też nawet świeże umiejętności. Studio zajęło się znaczącą rozbudową pozycji dorzucając także przerywniki filmowe, kwestie dialogowe czy też dokładne opisy.

Dandara Trials of Fear Edition – pobierz grę za darmo

Dandara w podstawowej wersji zgarnęła oceny na poziomie 70%, ale trzeba pamiętać, że deweloperzy od czasu pierwszej premiery znacząco rozbudowali pozycję. Gra będzie dostępna za darmo do 11 lutego – następnie pobierzemy For The King.

Sprawdźcie także najnowszą promocję na PlayStation Store.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/en-US/free-games

Tagi: Dandara Epic Games promocja za darmo