Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.02.2021 09:39
Call of Duty: Black Ops Cold War. Treyarch oprowadza po nowej mapie z wielkiej darmowej aktualizacji
860V

Call of Duty: Black Ops Cold War. Treyarch oprowadza po nowej mapie z wielkiej darmowej aktualizacji

Już jutro w Call of Duty: Black Ops Cold War pojawi się masa świeżych atrakcji. Gwoździem programu w tej darmowej aktualizacji jest świeża mapa dla trybów Zombie.

Chodzi oczywiście o mapę Firebase Z, położoną w Wietnamie, o której pisaliśmy już w styczniu. Miejscówka nazywa się Firebase Z. Deweloperzy Call of Duty: Black Ops Cold War postanowili nas po niej oprowadzić i opowiedzieć o jej powstawaniu w nowym materiale wideo, który czeka na was poniżej.

Treyarch (a dokładniej Corky Lehmkuhl, Craig Houston, Anthony Saunders, Collin Ayers i Mark Maestas) pokazuje nie tylko zaułki mapy, ale też opowiada o fabularnym tle. Chodzi oczywiście o rozwinięcie motywów zombiakowego scenariusza wprowadzonego na mapie Die Maschine. Wiadomo, że w Wietnamie będziemy tym razem odkrywać tajemnice Outpost 25. W drugiej minucie nagrania możecie podejrzeć czekające na nas atrakcje w tym miejscu.

Warto też przypomnieć, że w jutrzejszej aktualizacji dostaniemy też za darmo mapę sieciową Express i tryb Endurance. Więcej szczegółów na ten temat przeczytacie tutaj.

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software