Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.02.2021 08:44
Call of Duty: Black Ops Cold war
1007V

Call of Duty: Black Ops Cold War z nowymi mapami i trybem. Zwiastun wielkiej darmowej aktualizacji

Ostatnio przez cały tydzień mogliśmy bawić się za darmo w trybie Zombie w Call of Duty: Black Ops Cold War. Deweloperzy znów rozwijają ten lubiany przez graczy moduł zabawy.

Do Call of Duty Black Ops Cold War nadciąga nowa mapa zaprojektowana z myślą o zombiakowych trybach dostępnych w grze. Chodzi o rozwinięcie motywów fabularnych wprowadzonych w mapie Die Maschine. Tym razem z Polski przeniesiemy się do wietnamskiej dżungli w mapie Firebase Z.

"Pod przewodnictwem Grigoriego Weavera, zespół musi odkryć tajemnice Outpost 25 i zmierzyć się z zagrożeniem czającym się w środku, tak by uratować Samanthę Maxis" - głosi oficjalny komunikat prasowy Activision.

Mapa Firebase Z ma zostać udostępniona za darmo w Call of Duty Black Ops Cold War już 4 lutego 2021 r. Do dyspozycji w aktualizacji Call of Duty: Black Ops Cold War będziemy mieć też mapę sieciową Express, dodatkowe mapy Prop Hunt i tryb Endurance dla 40 graczy.

Mapa Express została wprowadzona już w Black Ops 2 (gdzie cieszyła się wielką popularnością) i zapewni potyczki dla dwóch drużyn po 6 graczy w każdej (6 vs 6).

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software