Eternal Threads. Gra o manipulowaniu czasem na pierwszym gameplayu i zwiastunie

News
720V
Eternal Threads. Gra o manipulowaniu czasem na pierwszym gameplayu i zwiastunie
Bartosz Dawidowski | 02.02.2021, 12:08

Cosmonaut Studios, które twierdzi, że chce tworzyć gry z mocną fabułą dla "pokolenia Netflixa" , prezentuje swój debiutancki projekt pt. Eternal Threads.

Brytyjski zespół Cosmonaut ujawnił pierwsze materiały wideo z Eternal Threads, czyli gry ukazywanej z perspektywy FPP, która skupia się na motywach kojarzących się z przygodówkami i grami logicznymi. W tytule wcielamy się w bohatera, który ma wykorzystując anomalię czasową, zapobiec pewnej tragedii, do której doszło na północy Anglii w 2015 roku. W jej trakcie w pożarze zginęło 6 osób. Protagonista przeniesie się w przeszłość tak by przez określone działania odwrócić bieg wydarzeń.

Deweloperzy już zapowiadają, że Eternal Threads zapewni wiele możliwych opcji rozwijania scenariusza. Dzięki temu tytuł będzie można przechodzić kilka razy i cieszyć się z różnych zakończeń opowieści.

Na co dokładnie mamy wpływ możecie sprawdzić w gameplayowym filmiku poniżej. Jak widać w menu Eternal Threads dokładnie prezentowane są kluczowe momenty, w trakcie których można podjąć działania. Widzimy też mechanizm przenoszenia w czasie, tak by wpłynąć na bieg wydarzeń. Tytuł zmierza na PC, PS4 i XOne. Premiera ma się odbyć w III kwartale 2021 r.

Źródło: https://www.gematsu.com/2021/02/time-manipulation-themed-story-driven-puzzle-game-eternal-threads-for-ps4-xbox-one-and-pc-launches-in-q3-2021

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper