Judgment już nie tylko na PS4. SEGA ogłasza wersje na PS5, Xbox Series X|S i Stadię

Gry
1333V
Judgment już nie tylko na PS4. SEGA ogłasza wersje na PS5, Xbox Series X|S i Stadię
Iza Łęcka | 02.02.2021, 10:12

Judgment to kolejna produkcja, która nie będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 4. SEGA, pragnąc skorzystać z nadarzającej się okazji, udostępni opowieść o detektywie na PlayStation 5, Xboksach Series X|S oraz Stadii. Posiadacze wersji na PS4 nie skorzystają z bezpłatnych aktualizacji.

W 2018 roku Judgment zadebiutował w Japonii, a po sześciu miesiącach wylądował w Stanach Zjednoczonych oraz Europie. Spin-off serii Yakuza był dotychczas dostępny wyłącznie na PlayStation 4, jednak pojawienie się nowych konsol na rynku zachęciło wydawcę do zapowiedzi  wydania gry.

SEGA zapowiedziała remaster Judgment, który od 23 kwietnia będzie dostępny na PlayStation 5, Xboksach Series X|S oraz Stadii. Zastanawiający jest brak wersji na PC, jednak wydaje się prawdopodobne, że Japończycy w późniejszym terminie udostępnią tytuł na komputerach osobistych.

Klimatyczna historia opowiadająca o byłym prawniku skupiającym się na poszukiwaniu seryjnego mordercy została wyceniona na 39,99 dolarów. Niestety gracze posiadający wersję na PS4 nie powinni oczekiwać bezpłatnej aktualizacji. Jeśli zdecydujecie się kupić nowe wydanie, to zapoznacie się z pozycją w 60 klatkach na sekundę oraz ze wszystkimi wcześniej przygotowanymi dodatkami. Ryu Ga Gotoku Studio zapewni także szybsze wczytywanie rozgrywki.

„Znakomity thriller detektywistyczny zbudowany na systemowych fundamentach Yakuzy. Dla fanów dobrych historii w grach wideo Judgment to pozycja obowiązkowa” – tak w naszej recenzji Michał podsumował pozycję. Jeśli jesteście ciekawi, czy produkcja przypadnie Wam do gustu, zapraszamy do tekstu.

Źródło: https://gamingbolt.com/judgment-coming-to-ps5-xbox-series-x-s-and-stadia-in-april

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper