Destruction AllStars zaskakuje małym rozmiarem. Gra nie wymęczy SSD od PS5

News
1472V
Destruction AllStars zaskakuje małym rozmiarem. Gra nie wymęczy SSD od PS5
Wojciech Gruszczyk | 01.02.2021, 17:26

Pierwsi gracze już pobrali Destruction AllStars i potwierdzają skromny rozmiar produkcji zmierzającej wyłącznie na PS5. Tytuł nie wymęczy naszych dysków, co na pewno jest dobrą informacją dla posiadaczy PlayStation 5, którzy chcą przez długi czas grać w pozycję.

Destruction AllStars to najnowsza produkcja wydana przez PlayStation wyłącznie na PlayStation 5. Tytuł będzie dostępny w nowej ofercie PS Plus, więc pierwsi gracze już mogli pobrać produkcję.

Okazuje się, że Destruction AllStars nie wymęczy naszych dysków SSD, ponieważ produkcja zajmuje zaledwie 28,32GB. Jest to naprawdę skromny wynik biorąc pod uwagę, że spora część gier zajmuje na PS5 już blisko 100GB. Nie brakuje także pozycji, które wymagają nawet 150GB miejsca na dysku.

Jest to dobra wiadomość dla graczy, którzy zamierzają przez następne miesiące grać w Destruction AllStars, ponieważ przynajmniej obecnie (przed aktualizacjami i nowościami) nie zajmuje nawet 29GB.

Twórcy gry zachęcają do zabawy publikując kolejny materiał prezentujący tytuł. Jeśli jednak jesteście zainteresowani szczegółami Destruction AllStars – zapraszam na ostatni State of Play.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/02/destruction_allstars_file_size_will_be_kind_to_your_ps5s_precious_ssd

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper