Destruction AllStars bez tajemnic. Sony publikuje State of Play i przedstawia grę

News
1671V
Destruction AllStars bez tajemnic. Sony publikuje State of Play i przedstawia grę
Wojciech Gruszczyk | 27.01.2021, 17:49

Sony zdecydowało się na szybki State of Play. Bez zapowiedzi i wielkich słów, korporacja zaprasza graczy na ponad siedmiominutową prezentację, podczas której otrzymacie wszystkie niezbędne informacje o Destruction AllStars. Tytuł trafi na PS5 już w przyszłym miesiącu.

Sony nie zaprosiło graczy na wielką prezentację Destruction AllStars oraz nie promowało produkcji wieloma zwiastunami. Zamiast tego dzisiaj otrzymaliśmy rozbudowany materiał, który zbiera szczegóły i pozwala zapoznać się z nowym IP. Gra będzie dostępna w ramach nadciągającej oferty PS Plus – właśnie poznaliśmy wszystkie pozycje z zestawienia.

Dzisiaj otrzymaliśmy State of Play, które jest dosłownie przeładowane informacjami – deweloperzy opowiadają o samochodach, bohaterach oraz oczywiście zdradzają szczegóły trybów. To w zasadzie komplet informacji przydatnych do przystąpienia do rozgrywki.

Najważniejsze w tym wypadku jest jedno: w końcu oglądamy konkretny gameplay. Lucid Games przygotowuje ciekawą propozycję, ale trudno tak naprawdę powiedzieć, czy gra może osiągnąć wielki sukces.

Warto pamiętać, że początkowo Destruction AllStars miało trafić na rynek wraz z PlayStation 5, ale Sony postanowiło zmienić datę premiery i jednocześnie zapowiedziało wrzucenie gry do PlayStation Plus.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper