PS5 z The Last of Us 2 i Cyberpunk 2077 w zestawie

News
7080V
PS5 z The Last of Us 2 i Cyberpunk 2077 w zestawie
Wojciech Gruszczyk | 01.02.2021, 12:50

W ostatnich dniach nie możemy narzekać na brak ofert z PS5. W najnowszej propozycji znajdziecie PlayStation 5 z dwoma produkcjami. Sprawdźcie wszystkie szczegóły dotyczące produktu.

Na dobry początek tygodnia możemy zapoznać się z kolejną ofertą na PlayStation 5. Zestaw zawiera tym razem dwie produkcje na PlayStation 4, ale dzięki wstecznej kompatybilności wcielicie się w V oraz Ellie i poznacie świetne historie także na PS5. Warto pamiętać, że CD Projekt RED w drugiej połowie 2021 roku wyda aktualizację, dzięki której Cyberpunk 2077 wykorzysta moc nowej konsoli Sony, a według plotek, Naughty Dog również pracowało nad stosownymi plikami.

W następnych miesiącach podobno nie możemy liczyć na bezproblemowy dostęp do PlayStation 5, więc podobne paczki mogą wciąż trafiać do kolejnych sklepów. Jak wiadomo jest to dobry sposób, by z niezwykle pożądaną konsolą dorzucić do pakietu kilka gier, które ze względu na ubiegłoroczną premierę, nie są już tak rozchwytywanymi produktami. Trzeba też zauważyć, że w zestawie znajdziecie dwie kontrowersyjne pozycje.

Czy za 2849 zł warto kupić PS5 z dwoma produkcjami? Trudno powiedzieć, ale jeśli już nie zamierzacie czekać, to powinniście korzystać z propozycji, nie możemy mieć pewności, kiedy na rynku pojawią się inne oferty na PS5.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/konsola-playstation-5-cybeepunk-2077-the-last-of-us-part-ii-za-2849-zl-dostepna-w-neonet/

Komentarze (111)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper